פתרון הצללה לכל מסיבה

הקיץ הישראלי הוא חם במיוחד, אך עדיין יש הרבה אנשים שמנצלים את השמש כדי לערוך אירועים בשטחים פתוחים. יש משהו מאוד מיוחד באירוע שמשי, ויש הרגשה של חופש וקז’ואליות שבאים לידי ביטוי גם בסוג האוכל, גם באווירה וכמובן שגם בעיצוב של המקום. כאשר עורכים אירוע חוץ בקיץ, צריך לדעת להתארגן בהתאם.
על מנת שלאורחים יהיה נחמד וכיף, צריך לדאוג להם לצל, אוורור וכמובן שתייה מרובה. גם כך, כאשר מארגנים אירוע יש צורך בחברת השכרת ציוד, וכיום, לכל חברה שכזו יש מגוון עצום של מוצרים, ובתוכם אלמנטים שונים שמיועדים לאירוע קיץ חמים בשטח פתוח.
החברות הללו משכירות מאווררי ענק, מזגנים ניידים וכמובן ציליות וגזיבו למטרת הצללה. השכרת גזיבו היא פרקטית מאוד לאירועים מהסוג הזה, כי מדובר בדבר שהוא קל מאוד לסחיבה והתקנה, והוא יכול לספק צל בשטח גדול באופן יחסי. יש גזיבו במגוון גדול של צבעים, צורות וגדלים וכל אחד יכול למצוא את זה שמתאים לו מבחינת העיצוב והצורך של האירוע הספציפי הזה.
ליהנות באירוע
השכרת גזיבו לאירועים היא פופולארית מאוד מפני שמדובר במוצר שהוא גם פרקטי וגם יפה. היופי מתבטא בכך שאפשר להתייחס אליו כפריט עיצובי ולהציב אותו במקום מסוים כדי להבליט אותו ולגרום לו להיות קישוט גדול. מנגד, הוא אלמנט פרקטי מאוד, כאשר כמה אנשים יכולים לשבת תחתיו וליהנות מצל במזג אוויר חם.
אירועים קיציים הם נעימים עד שהם הופכים לחמים מדי. כל מפיק של אירוע חוץ בימים חמים צריך לדאוג לפתרונות הצללה ואוורור על מנת שהאורחים יוכלו ליהנות ולא להתעסק כל הזמן בבגדים שנדבקים להם לגוף או בזיעה שהופכת לבלתי נעימה ומציקה. גזיבו הוא פתרון נהדר שהוא גם יפה וגם פרקטי, ויכול לעזור גם בפן העיצובי וגם בפן של ההגנה מפני החום.
עורכים אירוע בקיץ ואתם רוצים לשלב בו פתרונות הצללה מתאימים? זברה – השכרת ציוד לאירועים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. להתרשמות מקטלוג החברה, לחצו כאן וליצירת קשר טלפוני התקשרו ל – 050-666-6625