השכרת שולחנות לאירועים במרכז

אנו בזברה מספקים שירותי השכרת שולחנות לאירועים אשר יתאימו באופן האופטימלי לדרישות האירוע שלכם.

ברשותנו מגוון רחב של גדלים צבעים וסגנונות של שולחנות- שולחנות פלטות עץ, שולחנות בר, שולחנות בית קפה, שולחנות מזנון, שולחנות נמוכים המיועדים לישיבה על פופים או הדומים ועוד. כולם בעיצוב שונה ועשויים מחומרים שונים כמו- פלסטיק, עץ, עץ מלא, ניקל ועוד. בעת בחירת השולחן, חיוני לבחון את הגודל הרצוי שלו.

כדי להעריך אם הגודל מספיק עבור מספר האורחים יש לקחת בחשבון כי מקום ישיבה עבור אדם אחד נאמד בכ-60 ס”מ שהוא למעשה רוחב הכתפיים הממוצע של אדם מבוגר. כך תוכלו לדעת מה מספר הכסאות שניתן להציב סביב השולחן. באירועים עבור ילדים – את המקום הנדרש ניתן לחשב על פי 50 ס”מ שהם רוחב הכתפיים הממוצע של ילד בגילאי 6-12.

מומלץ לבדוק את מגוון המוצרים המשלימים שיש ברשותנו עבור האירוע שלכם- השכרת כסאות, השכרת מאווררים ועוד.

בחירת השולחנות אנו נסייע לכם בבחירת המושלמת של השולחנות עבור האירוע שאתם מפיקים. עם הניסיון הרב והמקצועיות שלנו בתחום, נוכל לכוון אתכם לשולחנות המתאימים ביותר לאירוע שלכם. בחירת השולחנות תעשה תוך תכנון מקפיד ומחשבה על האירוע וגם על האורחים. חשוב להתאים שולחנות שיהיו נוחים עבור האורחים, ויתאימו לסגנון האירוע.

השכרת שולחנות לאירועים במרכז ובתל אביב

לדוגמא אם מדובר באירוע עסקי – שולחנות בית קפה מעץ מלא הם המתאימים ביותר לאופי האירוע. אם מדובר באירוע קליל בו תרצו שתשרור אווירה נינוחה ושלווה- כאן יתאימו פינות ישיבה נמוכות עם פופים או ספסלים מפנקים בגובה המתאים. אם תרצו שבאירוע תהיה עמדת בר מסוגננת- נספק עבורכם שולחנות בר גבוהים וכסאות בר משלימים אשר יתאימו להם.

בזכות המבחר הרב שיש לנו נמצא יחדיו את השולחנות המתאימים ביותר לאירוע שלכם.
לייעוץ וקבלת מחיר של השכרת שולחנות לאירועים התקשרו עכשיו ל – 050-6666625

השכרת שולחנות לאירועים