השכרת כיסאות עץ

השכרת כיסאות עץ לאירוע – מה חשוב שתדעו?

כיסאות הם רהיט מרכזי, שימושי, חיוני ובסיסי בכל אירוע. ברוב המקרים, אין אנו מייחסים חשיבות מיוחדת לכיסאות. אנחנו מתחילים להבין את החשיבות הרבה של הכיסאות כאשר אנו נתקלים במחסור בכיסאות באירוע מסוים או בכיסאות לא נוחים. שירות השכרת כיסאות עץ לאירועים של חברת זברה נועד להבטיח כיסאות נוחים, איכותיים ותקינים לכל אירוע. יש לנו מלאי גדול של כיסאות עץ לאירועים קטנים וגם לאירועים גדולים.

כיסאות עץ מול כיסאות פלסטיק – מה כדאי לבחור?

הבחירה האוטומטית שלנו בעבור אירועים היא כיסאות פלסטיק פשוטים וקלי משקל בצבע לבן. כיסאות הפלסטיק זולים וקלי משקל, אך הם אינם מרשימים, מעוצבים, נוחים או יציבים. לאחר שהשקעתם לא מעט בעיצוב מתחם אירוע יוקרתי, לא תרצו לפגום במראה עם כיסאות פלסטיק במראה זול. השכרת כיסאות עץ על פני כיסאות פלסטיק תספק לכם כיסאות יציבים יותר, נוחים יותר ומרשימים יותר.

אלו כיסאות מתאימים לאירוע?

את הכיסאות לאירוע תבחרו תוך התייחסות לשיקולי עיצוב, תקציב ונוחות. יש להבדיל בין כיסאות המיועדים להצבה בשולחנות האוכל, כיסאות למופע וכיסאות לפינות ישיבה. אם כבר יש במתחם שולחנות ואתם זקוקים לכיסאות תואמים, יש לבחור את הכיסאות המתאימים לגובה השולחן. להתאמה מלאה נמליץ על השכרת כיסאות עץ יחד עם שולחנות תואמים.

כמה כיסאות צריך לאירוע?

אם השכרת הכיסאות מיועדת לשולחנות האוכל עליכם לספק כיסא לכל אורח. כדאי להזמין כיסאות לאירוע בהתאם למספר האורחים עם תוספת של עוד כ-20 כיסאות בעבור אורחים לא צפויים וצוות העובדים. אם מדובר באירוע בו לא כל האורחים צפויים להתיישב בו זמנית או במתחם אירועים בו יש כבר פינות ישיבה, ספסלים ופינות זולה, תוכלו להזמין כיסאות בעבור 80% מהאורחים בלבד.

הובלת הכיסאות אל מתחם האירוע

הלקוחות של חברת זברה-השכרת ציוד לאירועים נהנים משירות הובלות עד למקום האירוע. הכיסאות אותם תשכירו יסופקו אל מתחם האירוע במועד המבוקש. אם תעדיפו לאסוף בעצמכם את הכיסאות מהמחסנים שלנו נמליץ על השכרת כיסאות מתקפלים להובלה נוחה וקומפקטית. בתום האירוע יש לתאם את איסוף הציוד. לקבלת פרטים נוספים וביצוע הזמנות של ציוד לאירועים, צרו קשר : 050-6666625.